پايگاه اطّلاع رساني مؤسّسه علمي، پژوهشي، فرهنگي پرتو ثقلين | qommpth.ir
     
 
فارسي | العربيه | اردو 
 
   
  •  
  • 30 خرداد 1398
  • 2019 Jun 20
 
 
   ليست کالاها
 
   ویژه ها
 
ليست کالاها > فقهی > مکاسب (معاملات)
مقالات فقهی 5
مقالات فقهی 5
کد کالا:  13 
تاریخ ورود کالا:  18/11/1397 
تعداد بازدید:  1118 
دفعات خرید:  0 

کتاب حاضر که تقریرات درس خارج فقه حضرت آية الله سيّد محمّد رضا مدرّسي طباطبايي يزدي دامت برکاته در خصوص "بررسی گسترده‌ی فقهی اجرت بر واجبات، مستحبات و فروعات مناسب" می‌باشد به زودی منتشر می‌گردد.

رساله‌ی حاضر که محصول دروس خارج فقه استاد فرزانه و فقیه عالی‌قدر حضرت آیت الله سید محمدرضا مدرسی طباطبایی یزدی دامت افاضاته می‌باشد، به نحو عالمانه و مدققانه‌ای نظرات این اعاظم را مطرح و سپس به نقد و بررسی آن پرداخته و آخرین دستاورد‌های فقهی را پیرامون اجرت بر واجبات و مستحبات همراه با فروعات مناسب آن به نمایش گذاشته است. بعض تحقیقات مطرح شده در این کتاب، کاملاً نو و غیرمسبوق به سابقه است که بر اهل فنّ پوشیده نمی‌باشد.

انتشار این رساله به عنوان پنجمین مجلّد از مقالات فقهی، همچون مقالات فقهی (1) که مشتمل بر تحقیقاتی پیرامون (اوقات فضیلت نماز‌های پنج‌گانه، مغرب شرعی و تلفظ صحیح حرف ضاد) است و مقالات فقهی (2) که بررسی فقهی احکام رشوه، غش و کم فروشی را بر عهده دارد و مقالات فقهی (3) که مشتمل بر بررسی گسترده‌ی فقهی غیبت و مقالات فقهی (4) که اختصاص به بررسی گسترده‌ی فقهی کذب و قول به غیر علم دارد، فرصت مغتنمی را برای دانشمندان به‌ویژه اهل تفقه فراهم آورده تا از آراء و استدلال‌های ارائه شده در این کتاب استفاده و به فراخور سطح علمی خود از آن بهره‌مند شوند.

 
در انبار موجود است ارسال برای قم (پیک) 24 ساعت،
ارسال به شهرستان (پست توسط موسسه) 72 ساعت
 
موجودی
افزودن به سبد
ورود کاربران

 

نام کاربري:
رمز عبور:
مرا به خاطر بسپار!

موجودی سبد:
 
 
 
 
 
 
کليّه حقوق مادّي و معنوي اين پايگاه متعلّق به مؤسّسه علمي، پژوهشي، فرهنگي پرتو ثقلين بوده و در جهت ترويج معارف اسلامي هيچ گونه محدوديّتي
نسبت به برداشت مطالب با ذکر منبع وجود ندارد. با معرّفي اين پايگاه به ديگران در اجر معنوي آن سهيم شويد.
® Copyright © 1397 Qommpth.ir All Rights Reserved